درباره‌ی ما

فروشگاه فرش آنلاینز با برند تجاری فرش فستیوال تولید و عرضه کننده انواع فرش های مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، پتینه و شگی می باشد.

ما با تمرکز بر سه ویژگی، یعنی: قابل اعتماد بودن، خدمات مشتری و منحصر به فرد بودن، در کنار شما خواهیم بود.
شما از طریق این فروشگاه می‌توانید به روزترین فرش های تولید شرکت و همچنین برندهای معتبر داخلی و خارجی را مشاهده و تهیه نمایید. وب سایت فروشگاه در صفحه محصولات توضیحات جامعی درباره محصولات خود در اختیار شما قرار می‌دهد و طبق شعار “ما اینجا هستیم تا شما بهترین انتخاب رو داشته باشید”حقایق را در اختیار شما می‌گذارد و این امکان را فراهم می‌سازد که در صورت نیاز به صورت حضوری در فروشگاه واقع در تهران میدان هروی از محصولات دیدن کنید تا انتخاب آگاهانه ای داشته باشید و در صورت تمایل به‌صورت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی محصولات را سفارش و خریداری نمایید.

فروشگاه ما از سال ۱۳۸۷ به عرضه انواع فرش ماشینی می‌پردازد و اینک در این وب‌سایت به‌صورت کاملاً تخصصی به فرش های مدرن و نئوکلاسیک می‌پردازد.
ما اکنون نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر دنیا به مشتریانمان خدمات ارائه می دهیم، و از اینکه بخشی از صنعت گستره فرش هستیم، بسیار خوشحالیم. امیدواریم از محصولات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها به شما لذت می‌‌بریم لذت ببرید. اگر سوال یا نظری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.
برای برقراری ارتباط با ما از طریق بخش تماس با ما سایت با کارشناسان فروش تماس بگیرید.